Kurz fotografovania

Začínam fotiť 

Pochopte svoj fotoaparát!

 

Video kurz fotografovania pre všetkých, ktorí chcú začať a spoznať svet digitálnej fotografie. Ideálny pre tých, ktorí chcú prejsť z automatiky na manuálny režim a pochopiť svoj fotoaparát.
Postupne Vás prevedieme šiestimi časťami nášho kurzu, kde si prejdeme výber formátu do akého fotiť, čo je to white balance a picture style, na čo nám je clona, čas a iso. Expozičný trojuholník Vám začne dávať zmysel 😉 .Detailne si rozoberieme hĺbku ostrosti. A veľa iného. Súčasťou kurzu fotografovania budú aj bonusové videá, ktoré vyladia získané vedomosti.

Využite na 100% svoj digitálny fotoaparát a tvorte fotky ako profesionál.

Pre úplných začiatočníkov ale aj tých, ktorí chcú prejsť na manuál a porozumieť svojmu zložitému fotoaparátu. Naučíme Vás nastaviť Váš fotoaparát v manuálnom režime. Zrkadlovkabezzrkadlovka (mirrorless) alebo aj kompakt s manuálnym režimom. Naučíme Vás základom ostrenia.
To všetko čo najjednoduchšie, bez odborných výrazov.
Získate prístup k bonusovým videám, ktorými si doladíte získané vedomosti.
Či chcete fotiť len svoju rodinu, dovolenky, ale aj pekné krajinky, detaily v prírode, portréty a to buď ako hobby alebo aj profesionálne. Potom je pre Vás všetkých tento video kurz fotografovania.

Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa! Video kurz funguje na všetkých zariadeniach. Môžete sledovať videá kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Vaše prístupové údaje dostanete e-mailom ihneď po zaplatení.

Prečítať si môžete aj často kladené otázky.

 

minút videa

nonstop prístup

spokojných užívateľov

 

– 100 minút
– 6 video častí
– neobmedzený prístup
– Vysvetlenie + praktické ukážky
– online technická pomoc pri ovládaní fotoaparátu
– Domáca úloha 🙂 s konzultáciou fotiek
– Vstup do našej komunity (fb skupina)
– Bonusové videá

 

19.90

Darinka s fotoaparatom

Často kladené otázky

Ako funguje tento video kurz?

Je to jednoduché. Stačí ak sa prihlásite. Ihneď po úhrade Vám pošleme prístup na stránku kurzu spolu so skriptami v pdf formáte. Videá si môžete pozerať kedy chcete, kde chcete a hlavne sa môžete kedykoľvek vrátiť a znovu si ich pozrieť. Pozerať môžete na svojom mobilnom telefóne, tablete, počítači alebo televízii. Kurz fotografovania je ukončený domácou úlohou, ktorú Vám skontrolujeme. 

Potrebujem predchádzajúce znalosti?

Nie, kurz je hlavne určený pre úplných začiatočníkov alebo pre tých, ktorý chcú začať fotiť v manuálnom režime. Kurz odporúčame aj tým, ktorý si plánujú zakúpiť fotoaparát. Pomôže Vám pri rozhodovaní.

Na ako dlho mám prístup ku kurzu?
Prístup ku kurzu je neobmedzení. Vrátiť sa späť alebo “oprášiť” svoje vedomosti môžete kedykoľvek.
Tiež máte prístup ku všetkých bonusovým videám, ktoré budeme dodatočne vydávať.
Aké sú výhody Vášho video kurzu?

Hlavné výhody sú: určite si svoje tempo bez zbytočného rozptyľovania. Môžete sledovať videá znova a znova, pretočiť dozadu alebo si dať pauzu. Obsah je Vám k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek aj keď cestujete! A ak sme na niečo zabudli… Žiadny problém! Napíšte nám e-mail s Vašimi otázkami, budeme sa snažiť odpovedať a do budúcna sa budeme snažiť vylepšiť náš kurz.

Čo ak nebudem rozumieť návodu od svojho fotoaparáta?
Nič sa nedeje. Zakúpením kurzu získavate ja online technickú pomoc práve pre takéto situácie.
A tiež sa stávate členom facebook skupiny kde si účastníci môžu pomáhať navzájom.
Môžem sledovať online videokurz fotografovania na svojom mobilnom telefóne?

Áno, môžete!

Ako môžem za online kurz fotografovania zaplatiť ?

Zaplatiť môžete okamžite, kreditnou kartou prostredníctvom bezpečného systému PayPal. Pri objednávke zaškrtnete platbu Kreditná karta/PayPal. Platba prebehne bez nutnosti registrácie do PayPalu. Údaje Vám systém zašle okamžite po potvrdení úhrady.

Prípadne, môžete zaplatiť prevodom cez účet. Inštrukcie na platbu, Vám prídu v potvrdzujúcom emaily po zrealizovaní objednávky. Prístupové údaje, Vám budú doručené po pripísaní platby na náš účet. Dĺžka zrealizovania úhrady je obvykle 24 až 48 hodín.

Máte otázky? Napíšte nám.

13 + 11 =

Túto web stránku navrhol a spravuje Tvorba web stránok Poprad