Individuálny kurz fotografovania

 

Pred piatimi rokmi sme sa rozhodli vydať na našu cestu nezávislosti. Urobili sme veľa chýb, ale našli aj veľa riešení. Naše bohaté a dlhoročné skúsenosti Vám chceme odovzdať prostredníctvom individuálnych fotokurzov. Tak ako aj fotografia, aj ľudia sú rozdielni. Preto individuálnym prístupom získate oveľa viac informácií, ktoré Vás posunú ďalej vo fotografií.

Samozrejme individuálne fotokurzy vieme prispôsobiť Vaším požiadavkám. Po konzultácií určíme presný rozsah a obsah priamo pre Vás. Taktiež vám vieme pomôcť s marketingom, ako nájsť priestor na trhu, alebo s tvorbou web stránky, ktorú ľahko dostanete na popredné miesta v googli.

Každý kurz je pripravovaný individuálne, aby najlepšie riešil Vaše požiadavky. Preto aj cenu kurzu vypočítame po Vašom upresnení požiadaviek.

Začiatočnícke individuálne kurzy začínajú od 99€ / dvojhodinový kurz.

Mám záujem o kurz

9 + 4 =

Uistite sa, že po odoslaní dostanete správu „Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.“ Čo potvrdzuje, že vaša správa bola odoslaná. Ak sa tak nestane, pošlite svoju správu priamo na adresu ahoj@kurzfotografovania.sk. Pokúsime sa odpovedať do 24hodín. V prípade ak nebudete mat od nás odpoveď, prosím skontrolujte si zložku so spamom.