Kurz fotografovania 

Začínam fotiť 

 

Pochopte svoj fotoaparát!

 

Video kurz fotografovania pre všetkých, ktorí chcú začať a spoznať svet digitálnej fotografie. Ideálny pre tých, ktorí chcú prejsť z automatiky na manuálny režim a pochopiť svoj fotoaparát.
Postupne Vás prevedieme šiestimi časťami nášho kurzu, kde si prejdeme výber formátu do akého fotiť, čo je to white balance a picture style, na čo nám je clona, čas a iso. Expozičný trojuholník Vám začne dávať zmysel 😉 .Detailne si rozoberieme hĺbku ostrosti. A veľa iného. Súčasťou kurzu fotografovania budú aj bonusové videá, ktoré vyladia získané vedomosti.

Napisali o nás

Sú to zlatíčkovia, určite odporúčam, či na kurzy, či na fotenie ❤

MIMI

Veĺmi užitočné školenie! 

ŠTEFAN

Veľa zaujímavých informácii na jednom mieste. Otvorilo mi to nový svet pri fotografovaní.

DÁVID

S Dadkou a Tomášom som pred niekoľkými týždňami absolvovala fotokurz. Musím povedať, že ako \”amatér\”, som behom niekoľkých hodín dokázala fotiť plnohodnotné fotky, s ktorými som bola naozaj spokojná. Ukázali mi množstvo zaujímavých vecí, upozornili na chyby a hlavne, boli naozaj trpezliví a vytvárali veľmi príjemnú atmosféru 🙂 Človek sa naučil ovládať svoj fotoaparát, vyskúšal si to v praxi a hlavne spoznal dvoch (so Samkom troch) skvelých ľudí! Určite odporúčam, ak sa vo fotografovaní chcete zlepšiť. Za mňa 10/10 ! <3

SIMONA

O nás

Sme manželská dvojica Darina a Tomáš. Profesionálne fotíme už viac ako 10 rokov. Fotografovanie je naša celoživotná vášeň. Spoločnému fotografovaniu zamilovaných dvojíc a foteniu svadieb sa venujeme päť rokov. Začali sme krátko po našej svadbe, ktorá bola pre nás tou správnou inšpiráciou. V rokoch 2013 až 2015 sme boli zakladajúcimi členmi podtatranského fotoklubu, kde sme sa aktívne podieľali na organizovani workshopov, výstav a súťaží. V tomto čase sme intenzívne pracovali s členmi, ako aj s hosťujúcimi profesionálnymi umelcami. Nadobudnuté skúsenosti sme potom zúročili pri spoločnom podnikaní a teraz ich radi odovzdáme vám. Obľúbenou formou individuálnych fotokurzov osobne alebo cez skype.